Вийшов друком грудневий номер (№ 12/2013) журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.
Автор статті «Що таке контагіозний молюск у дітей?» ознайомлює читачів із цим вірусним захворюванням, яке може швидко поширюватися в організованих дитячих колективах. Окрему увагу приділено профілактиці контагіозного молюска у дітей.
Така корисна для здоров’я дитини процедура, як самомасаж підвищує загальну опірність її організму негативним впливам зовнішнього середовища. У дошкільному навчальному закладі самомасаж застосовують для зміцнення імунітету дитини та запобігання гострим респіраторним захворюванням. У публікації «Самомасаж як форма оздоровчої роботи в дошкільному закладі» подано вправи із самомасажу стоп, рук і пальців рук, голови, обличчя та його частин.
У статті «Підтримуємо здоров’я майбутнього учня» наведено рекомендації щодо зміцнення органів і систем органів дошкільника, яких варто щоденно й неухильно дотримуватися.
Не менш актуальною є публікація «Як запобігти харчовим отруєнням дітей у свята». На свята батьки мають бути особливо уважними до їжі, яку вживатиме дитина, тому що під час святкувань зазвичай зростає кількість харчових отруєнь. Щоб не зіпсувати свят та уникнути харчових отруєнь, слід дотримуватися правил особистої гігієни, технології приготування страв, зберігання продуктів харчування та готових страв. Сторінку журналу з пам’яткою можна скопіювати та розмістити на інформаційному стенді.
Як відомо, кожна людина на новому місці роботі може стикатися з певними труднощами. Особливо це відчуває молодий спеціаліст, який не лише приходить у новий колектив, а й тільки-но розпочинає свою професійну діяльність. У статті «Адаптація молодого спеціаліста: медична сестра дошкільного закладу» подано рекомендації, що допоможуть подолати труднощі в початковий період роботи медичної сестри.
Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках журналу «Медична сестра дошкільного закладу»
Статті за темою
Усі статті за темоюЯк оцінювати учнів 5—9 класів: нові рекомендації
Рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів затверджено МОН. Уточнимо функції, види, рівні, критерії та правила оцінювання учнів
4337
Як організувати підвищення кваліфікації педагогів: план, документи, визнання результатів
Опануєте алгоритм планування підвищення кваліфікації, щоб ефективно його застосовувати. Не пропустите жодного кроку та документа, коли працюватимете з педагогами
150422
Освітня субвенція у 2025 році: який розподіл коштів
Освітня субвенція — це один із трансфертів, що отримують місцеві бюджети з державного бюджету на спільні цільові програми. Про обсяги освітньої субвенції та перелік витрат, на які можна витрачати кошти субвенції — у цьому огляді.
4120
НМТ у 2025 році: правила, зміни, обов'язкові предмети, бали
НМТ у 2025 році відбудеться з 14 травня по 25 липня – в Міносвіти повідомили, що випускники здаватимуть 4 предмети. Які саме і за яким алгоритмом, а також де підготуватися до НМТ - говоримо у статті
30725
Орієнтовна циклограма наказів директора школи на рік
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
385209