Реєстрацію на участь у конкурсі «Учитель року — 2014» продовжено!

У зв’язку із перенесенням строків проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2014» реєстрацію учасників продовжено до 20 лютого 2014 року.

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти (ІІТЗО) повідомляє, що заключний тур відбудеться з 4 по 11 квітня 2014 року. Відповідний лист № 14.1/10-111 від 22.01.2014 направлено до ректорів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

У зв’язку із перенесенням заходу реєстрацію продовжено до 20 лютого 2014 року, повідомляє Інститут інноваційних технологій і змісту освіти (ІІТЗО). 

Для того щоб стати учасником конкурсу, необхідно, перш за все, заповнити електронну заявку на офіційному веб-сайті конкурсу. В ІІТЗО також зауважують, що всі матеріали необхідно відправити на адресу обласних Інститутів післядипломної педагогічної освіти за номінаціями не пізніше 18 березня 2014 року.

Нагадуємо, що конкурс проводиться у п’яти номінаціях із предметів інваріантної частини навчальних планів у три тури:

  • перший тур – районний (міський);
  • другий тур – обласний (у Автономній Республіці Крим – республіканський, у містах Києві та Севастополі – міський);
  • третій (заключний) тур – всеукраїнський.

На відбірковому етапі третього (заключного) туру конкурсу, в кожній номінації, фахове журі із 27 представників кожного регіону України обирає 12 учасників для наступного етапу змагання.

На фінальному етапі третього (заключного) туру визначаються 4 лауреати та 1 переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в кожній номінації окремо.

Ознайомтеся з переліком документів та матеріалів учасника конкурсу «Учитель року — 2014».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4294

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді