Гарвард та МІТ — лідери вищої освіти за версією QS

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Міжнародні експерти склали рейтинг кращих ВНЗ світу за різними напрямами підготовки студентів. Лідерами визнано Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут.

Американські Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут визнано лідерами рейтингу кращих вузів світу QS University Subject Rankings практично за всіма напрямами підготовки.

Експерти оцінювали університети за чотирма критеріями: думка академічної спільноти, роботодавців, індекс цитування на статтю і індекс Хірша, який оцінює внесок вченого (представника університету) в науку, повідомляє інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта».

У підсумку за такими напрямами підготовки, як соціологія, психологія, політика і міжнародні відносини, фармацевтика та фармакологія, медицина, математика, право, економіка, землезнавство, біологія, бухгалтерський облік та фінанси перші рядки посів Гарвардський університет.

У свою чергу Массачусетський технологічний інститут (MIT) зайняв лідируючі позиції з інженерних напрямків, таким як хімічна інженерія, фізика і астрономія, матеріалознавство, механічна, авіаційна та промислова інженерія, електротехнічна та електронна інженерія, інформатика та інформаційні технології, хімія.

За загальним рейтингом одним із лідерів визнано також Стендфордський університет (США); з філософії — Нью-Йоркський університет (NYU); сучасні мови, географія, англійська мова та література — Оксфордський університет; історія — Кембриджський університет; науки про навколишнє середовище — Університет Каліфорнії (Берклі); комунікації та ЗМІ — університет Вісконсін-Медісон (США); освіта — Інститут освіти (Лондонський університет); сільське господарство і лісівництво — університет Каліфорнії, Девіс (UCD).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3366

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54520

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24844

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59867

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді