Гарвард та МІТ — лідери вищої освіти за версією QS

Міжнародні експерти склали рейтинг кращих ВНЗ світу за різними напрямами підготовки студентів. Лідерами визнано Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут.

Американські Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут визнано лідерами рейтингу кращих вузів світу QS University Subject Rankings практично за всіма напрямами підготовки.

Експерти оцінювали університети за чотирма критеріями: думка академічної спільноти, роботодавців, індекс цитування на статтю і індекс Хірша, який оцінює внесок вченого (представника університету) в науку, повідомляє інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта».

У підсумку за такими напрямами підготовки, як соціологія, психологія, політика і міжнародні відносини, фармацевтика та фармакологія, медицина, математика, право, економіка, землезнавство, біологія, бухгалтерський облік та фінанси перші рядки посів Гарвардський університет.

У свою чергу Массачусетський технологічний інститут (MIT) зайняв лідируючі позиції з інженерних напрямків, таким як хімічна інженерія, фізика і астрономія, матеріалознавство, механічна, авіаційна та промислова інженерія, електротехнічна та електронна інженерія, інформатика та інформаційні технології, хімія.

За загальним рейтингом одним із лідерів визнано також Стендфордський університет (США); з філософії — Нью-Йоркський університет (NYU); сучасні мови, географія, англійська мова та література — Оксфордський університет; історія — Кембриджський університет; науки про навколишнє середовище — Університет Каліфорнії (Берклі); комунікації та ЗМІ — університет Вісконсін-Медісон (США); освіта — Інститут освіти (Лондонський університет); сільське господарство і лісівництво — університет Каліфорнії, Девіс (UCD).

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1034

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді