Професіограма вчителя музичного мистецтва

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Зустрічайте березневе число журналу «Учитель музичного мистецтва», присвячене темі «Професіограма вчителя музичного мистецтва». На сторінках видання традиційно подано методичні публікації, авторський сценарій, казку та кросворд-головоломку для ваших кмітливих розумників.

Учитель музичного мистецтва має репрезентувати себе учням як високопрофесійного музиканта, знавця теорії та історії музики, майстра діалогу, тонкого психолога — словом, всебічно освічену особистість. Щоб ви мали змогу здійснити саморефлексію і об’єктивно виявити плюси та мінуси своєї педагогічної діяльності, ми підготували для вас у березневому числі журналу «Учитель музичного мистецтва» спеціальну тему — «Професіограма вчителя музичного мистецтва».

Зокрема, у розгорнутих методичних публікаціях «Педагогічна етика вчителя музичного мистецтва» та «Учитель музичного мистецтва: професійні вимоги до посади» Ви знайдете для себе чимало корисної інформації щодо тем, які зазначені в назвах публікацій.

Нарешті прийшла весна, і з’явилася чудова нагода провести святковий захід на вшанування цієї квітучої пори року з учнями початкових класів. Для цього ви можете скористатися авторським сценарієм міні-дійства «Зустрічаємо Весну», яке не потребує тривалих репетицій і завченої сценографії. Це міні-дійство можна влаштувати на відкритому просторі шкільного подвір’я з активним залученням до зустрічі Весни всіх учнів.

Уже невдовзі у школах відзначатимуть свято Букваря. Пропонуємо до вашої уваги заключну частину першої дії дитячої опери-казки «Лісова школа» Богдани Фільц. Інсценівка першої дії опери-казки може стати чудовою альтернативою проведення свята Букваря.

У рубриці «Нототека» для вас, як завжди, — добірка чудових пісень, зокрема, «Український Буквар», яку ви зможете використати під час постановки свята Букваря.

Продовжуємо відкривати для вас кумедні сторінки з історії музики. Цього разу ми підготували дотепну авторську казку «Пташиний двір», яка дасть вашим учням змогу зрозуміти, що означає часто вживаний у музичній практиці вираз «пустити півня».

Насамкінець, у рубриці «Майданчик ерудита» для всіх кмітливих розумників пропонуємо кросворд-головоломку «Інструменти симфонічного оркестру».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264518

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1976

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
168843

Дитсадок для всіх: як ефективно впровадити інклюзію в дошкільному закладі

Дітям з особливими освітніми потребами дошкільного віку гарантоване законом право здобувати освіту в інклюзивних групах закладів дошкільної освіти. Як комплектують інклюзивні групи та які документи подають батьки - розглядаємо в статті
85193

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді