Ігор Лікарчук очолив Український центр оцінювання якості освіти

В Українського центру оцінювання якості освіти змінилося керівництво. Відтепер директором УЦОЯО є Ігор Лікарчук. Відповідне розпорядження підписано Прем’єр-міністром України.

Уряд призначив Ігоря Лікарчука на посаду директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповідне розпорядження «Про призначення Лікарчука І. Л. директором Українського центру оцінювання якості освіти» №260-р від 25.03.2014 підписав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Призначити Ігоря Леонідовича Лікарчука директором Українського центру оцінювання якості освіти», — йдеться у документі.

Як відомо, Ігор Лікарчук очолював Український центр оцінювання якості освіти у 2006-2011 роках. Становлення ЗНО за часів Лікарчука вважається однією з вдалих та прогресивних реформ в українському суспільстві.

Нагадаємо, 23 березня Кабінет Міністрів України звільнив директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірину Зайцеву.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді