Місяць БЕЗОПЛАТНОГО доступу до «Експертус»

Напрям «Експертус Освіта» підготував пропозицію, яка допоможе вам заощадити. До 7 квітня отримайте сім місяців доступу до системи «Експертус Школа» або «Експертус Дошкільний заклад» за ціною шести!

Шановні керівники навчальних закладів!

Експертно-правові системи «
Експертус Школа» та «Експертус Дошкільний заклад» створені для того, щоб допомогти вам у щоденному розв’язанні чималої кількості професійних завдань та конкретних робочих ситуацій.

Для того, щоб зробити користування обраною системою більш вигідним для вас, тематичний напрям «Експертус Освіта» підготував пропозицію, яка допоможе вам заощадити.

Придбайте доступ
до системи «Експертус Школа» або «Експертус Дошкільний заклад» строком на шість місяців до 7 квітня і отримайте у подарунок додатковий місяць БЕЗОПЛАТНОГО користування системою. Отримайте більше, ніж очікували — сім місяців за ціною шести!

Взяти участь в акції досить просто — замовте обраний вами тариф за тел. 0 (44) 586-56-06 або онлайн до 7 квітня та отримайте свій подарунок.

Акція розповсюджується на всі актуальні тарифи — «Базовий» та «Silver». Дізнайтеся докладніше про тарифи системи «Експертус Школа» або «Експертус Дошкільний заклад» та оберіть той, що підходить саме вам.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді