Удосконалити професійну компетентність педагогів, мотивувати їх підвищувати власний професійний рівень дає змогу належна організація творчої діяльності методичного об’єднання.
Саме тому творчим, ініціативним педагогічним працівникам редакція журналу «Заступник директора школи» оголошує конкурс на найкращі матеріали щодо організації роботи методичних об’єднань. Він триватиме до 23 травня 2014 року.
Учасники конкурсу: педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів.
Переможці та дипломанти отримають чудові подарунки та почесні дипломи від напряму «Експертус Освіта» Видавничого дому Експертус. Найкращі конкурсні роботи будуть опубліковані на сторінках журналу «Заступник директора школи».
Умови конкурсу читайте у січневому номері видання та на сайті oplatforma.com.ua.
Заявка на участь у конкурсі — ОБОВ’ЯЗКОВА.
Втілюйте свої ідеї, надсилайте авторські розробки для участі у конкурсі «Організація роботи методичних об’єднань» та вигравайте цінні подарунки. Бажаємо успіхів!
Докладніше читайте на сайті конкурсу.
Статті за темою
Усі статті за темоюСкладаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59600
Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11566
Оплата праці педпрацівників дошкільних закладів: зміни відповідно до Закону про дошкільну освіту
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
7792
Дидактичні ігри для дітей
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275563
Сходинками самоосвіти — до професійного зростання
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22149