Напрям «Експертус Освіта» підготував пропозицію, яка допоможе вам заощадити. До 30 квітня отримайте сім місяців доступу до системи «Експертус Школа» або «Експертус Дошкільний заклад» за ціною шести!
Шановні керівники навчальних закладів!
Експертно-правові системи «Експертус Школа» та «Експертус Дошкільний заклад» створені для того, щоб допомогти вам у щоденному розв’язанні чималої кількості професійних завдань та конкретних робочих ситуацій.
Для того, щоб зробити користування обраною системою більш вигідним для вас, тематичний напрям «Експертус Освіта» підготував пропозицію, яка допоможе вам заощадити.
Придбайте доступ до системи «Експертус Школа» або «Експертус Дошкільний заклад» строком на шість місяців до 30 квітня і отримайте у подарунок додатковий місяць БЕЗОПЛАТНОГО користування системою. Отримайте більше, ніж очікували — сім місяців за ціною шести!
Взяти участь в акції досить просто — замовте обраний вами тариф за тел. 0 (44) 586-56-06 або онлайн до 30 квітня та отримайте свій подарунок.
Акція розповсюджується на всі актуальні тарифи — «Базовий» та «Silver». Дізнайтеся докладніше про тарифи системи «Експертус Школа» або «Експертус Дошкільний заклад» та оберіть той, що підходить саме вам.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?