Готуємося до завершення навчального року

Вийшов друком квітневий номер журналу «Заступник директора школи». У ньому — цікаві та актуальні статті, які дадуть вам змогу успішно підготуватися до завершення навчального року. Ознайомтеся зі змістом докладніше.

Зустрічайте квітневий номер журналу «Заступник директора школи», присвячений підготовці до завершення навчального року. На шпальтах виданнях подано корисні публікації та висвітлено зміни, що відбулися у проходженні державної підсумкової атестації.

Для того щоб в учнів початкової школи залишилися найліпші спогади про веселі роки навчання, пропонуємо вашій увазі сценарій випускного свята. Цікаві ідеї, музичні й театральні номери, презентовані в ньому, допоможуть яскраво провести захід.

Оскільки невдовзі ви плануватимете діяльність навчального закладу на наступний навчальний рік, вам стануть у пригоді рекомендації щодо формування робочих навчальних планів.

Також із публікацій цього числа дізнаєтеся, як налагодити співпрацю з зарубіжними колегами завдяки участі в міжнародних проектах eTwinning Plus. Адже така співпраця має чимало переваг, і ви зможете їх оцінити, ознайомившись із досвідом колег, які вже беруть активну участь у реалізації низки проектів.

У переддень святкування Міжнародного дня музеїв вас неодмінно зацікавлять публікації про те, як використати засоби музейної педагогіки в навчально-виховному процесі, провести віртуальні екскурсії найкращими музеями світу тощо.

Окрім того, у квітневому номері журналу «Заступник директора школи» подано багато іншої корисної інформації. Читайте із задоволенням!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230634

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді