Тернопільські студенти створили «Тролейбус щастя»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Відтепер затишними вулицями Тернополя кожен охочий може проїхатися у «Тролейбусі щастя». Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка реалізували одну з найліпших ідей конкурсу «Зроби своє місто кращим».

У Тернополі реалізували соціальний проект під назвою «Тролейбус щастя», автором якого є магістрантка Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Оксана Брикайло.

Цей проект визнали одним з найкращих серед розробок, підготовлених у межах інноваційного тренінгу «Застосування ІКТ-технологій у проектному менеджменті». 

Студенти, викладачі, школярі та всі охочі із натхненням долучилися до втілення незвичайної ідеї, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Загалом студенти магістратури Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка підготували близько 170 соціальних проектів, які взяли участь у конкурсі «Зроби своє місто кращим». Вони охопили освітню, економічну, оздоровчу, енергетичну, енергозберігаючу, соціальну, культурно-просвітницьку, туристичну, спортивну тематику, благодійність та реабілітацію.

Спільно з міською радою для реалізації було обрано такі чотири розробки:

  • «Зебра безпеки» (Ігор Чернецький, інженерно-педагогічний факультет);
  • «Тролейбус щастя» (Оксана Брикайло, факультет іноземних мов);
  • «Тернопільські зупинки: розвиток креативних соціальних площадок» (Христина Кітковська, факультет іноземних мов);
  • «Зроби місто кращим» (Олександр Бельський, Володимир Юськів, фізико-математичний факультет).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103038

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103043

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121310

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді