Тернопільські студенти створили «Тролейбус щастя»

Відтепер затишними вулицями Тернополя кожен охочий може проїхатися у «Тролейбусі щастя». Студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка реалізували одну з найліпших ідей конкурсу «Зроби своє місто кращим».

У Тернополі реалізували соціальний проект під назвою «Тролейбус щастя», автором якого є магістрантка Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Оксана Брикайло.

Цей проект визнали одним з найкращих серед розробок, підготовлених у межах інноваційного тренінгу «Застосування ІКТ-технологій у проектному менеджменті». 

Студенти, викладачі, школярі та всі охочі із натхненням долучилися до втілення незвичайної ідеї, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Загалом студенти магістратури Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка підготували близько 170 соціальних проектів, які взяли участь у конкурсі «Зроби своє місто кращим». Вони охопили освітню, економічну, оздоровчу, енергетичну, енергозберігаючу, соціальну, культурно-просвітницьку, туристичну, спортивну тематику, благодійність та реабілітацію.

Спільно з міською радою для реалізації було обрано такі чотири розробки:

  • «Зебра безпеки» (Ігор Чернецький, інженерно-педагогічний факультет);
  • «Тролейбус щастя» (Оксана Брикайло, факультет іноземних мов);
  • «Тернопільські зупинки: розвиток креативних соціальних площадок» (Христина Кітковська, факультет іноземних мов);
  • «Зроби місто кращим» (Олександр Бельський, Володимир Юськів, фізико-математичний факультет).

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20018

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230765

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді