Новий закон про державні закупівлі: запитання і відповіді

Запрошуємо взяти участь у безоплатному вебінарі на тему «Новий закон про державні закупівлі: запитання і відповіді». Він відбудеться 29 травня 2014 року. Під час веб-конференції буде висвітлено зміни у законодавстві, процедуру державних закупівель та інші актуальні питання.

20 квітня набрав чинності новий Закон України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 № 1197-VII. Для того щоб допомогти розібратися із новим законом, 29 травня 2014 року о 10:00 Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку (Експертус) та журнал «Держзакупівлі» запрошують Вас узяти участь у вебінарі «Новий закон про державні закупівлі: запитання і відповіді».

Вебінар буде актуальним для призначений для членів комітету з конкурсних торгів та інших фахівців, що працюють у сфері державних закупівель

Під час вебінару буде висвітлено такі питання:

-          зміни у законодавстві про державні закупівлі

-          процедури державних закупівель: нові правила здійснення

-          перевірка замовників органами державної фінансової інспекції.

Крім цього, у програмі буде відведено час для відповідей на Ваші запитання від представника Державної фінансової інспекції та експерта з питань держзакупівель.

Учасники вебінару зможуть отримати відповіді на свої запитання в режимі онлайн. Для цього необхідно  заздалегідь поставити запитання, заповнивши таку форму.

ЛЕКТОРИ:

Ярослава ДУБРОВА — заступник начальника відділу моніторингу ризикових операцій Управління моніторингу ризикових операцій та державних закупівель Держфінінспекції

Крістіна АРТЕМЕНКО — експерт з питань державних закупівель

Вартість участі у вебінарі — 760 грн. (з ПДВ)

Передплатникам видання «Держзакупівлі» надається знижка 15% — 646 грн. (з ПДВ)

Щоб узяти участь у вебінарі, достатньо перейти на сторінку нашого Інтернет-магазину та натиснути кнопку «Купити».

Переваги вебінару:

  • Ви заощаджуєте час
  • Ви економите кошти Вашої організації
  • Можливість отримати відповідь саме на Ваше запитання!

Важливо:

Для перегляду вебінару Вам потрібен комп'ютер з доступом до інтернету та навушники (або колонки). Крім того на Вашому комп'ютері має бути встановлено Adobe Flash Player.

Adobe Flash Player — це універсальний безоплатний додаток, що дає змогу переглядати сторінки з динамічними елементами, аудіо- чи відеофрагментами. Ви можете завантажити такий додаток.


Докладна інформація — у Департаменті освітніх програм Експертус
e-mail: seminar@Експертус.com.ua; www.shop.Експертус.com.ua

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20018

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230770

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді