Організувати проектну діяльність у школі відтепер значно легше

Як підтримати й стимулювати пізнавальну активність учнів, підвищити компетентність педагогів, налагодити взаємодію з батьками учнів? Один із найефективніших способів — залучити учасників навчально-виховного процесу до проектної діяльності.

Проектна діяльність сприяє розвитку навчального закладу, удосконаленню фахової майстерності педагогів, гармонізації взаємин педагогів з учнями та їхніми батьками. Щоб полегшити організацію проектної діяльності в навчальному закладі, доцільно скористатися випуском 2013.3 «Проектна діяльність» КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи».

Саме на прикладі цього випуску створено відеопрезентацію КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи» — тематичного CD з шаблонами документів, необхідних для оптимізації методичної роботи кожному заступнику директора школи.

Подані на диску тексти консультацій, інформаційних повідомлень, тези лекцій, плани семінарів-практикумів тощо стануть у пригоді заступнику директора школи для ознайомлення педагогів зі структурою проектної діяльності, її ознаками та етапами реалізації. Також у цьому випуску запропоновані приклади проектів з роздатковими матеріалами для педагогів та учнів, презентаціями, конспектами уроків, аудіо- та відеозаписами тощо, які є структурними елементами поданих на диску проектів.

Тож напрям «Експертус Освіта» пропонує переглянути відео про корисний у роботі КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для завучів школи».

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45473

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
90980

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді