У зв’язку зі складною ситуацією, що склалася в Донецькій та Луганській областях, основна сесія ЗНО—2014 для школярів цього регіону перенесена на липень. Випускникам місцевих шкіл урядовці надали право перереєстрації у будь-якій обраній області для участі у тестуванні.
За підсумками міжвідомчої наради урядовці рекомендують Міністерству освіти і науки України та Українському центру оцінювання якості освіти внести корективи у графік проведення ЗНО—2014 у Донецькій та Луганській областях.
Про це на брифінгу повідомив віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич.
Випускники місцевих шкіл складатимуть тестування з 11 по 27 липня. Крім того, до 5 липня їм надано право перереєстрації для участі у ЗНО за місцем проживання або в будь-якій іншій області України.
«Ми маємо мінімізувати не лише ризики розсекречення конфіденційної інформації, а й загрози життю і здоров’ю вступників на сході країни», — наголосив віце-прем’єр-міністр.
У свою чергу, очільник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук повідомив, що в разі необхідності освітяни готові провести третю сесію ЗНО—2014.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?