В українських школах скасували обов’язкове вивчення другої іноземної мови

Відтепер вивчення другої іноземної мови не є обов’язковим для українських шкіл. У навчальних закладах, які не мають належних умов, дозволено перерозподілити ці години на інші предмети.

Міністерство освіти і науки України скасувало обов’язкове вивчення другої іноземної мови у вітчизняних школах. Про це повідомив заступник Міністра освіти й науки України Павло Полянський.

За його словами, відомством було вилучено ту норму, яка змушувала школи обов’язково викладати другу іноземну мову, починаючи з 5 класу, навіть за відсутності вчителів та належних умов.

Відтепер у школах, де немає умов для вивчення другої іноземної мови, ці години можна перерозподілити на інші предмети. Зокрема, посадовець наголосив, що більше годин варто відвести на вивчення предмета «Захист Вітчизни».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20018

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230767

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді