Громадське обговорення проекту Інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах триватиме до 25 липня 2014 року. Кожен небайдужий має змогу поділитися власною думкою щодо запропонованих змін і доповнень на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.
Проект Інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах розроблено Міністерством освіти і науки України та погоджено Укрдержархівом.
Метою розроблення проекту є встановлення єдиних вимог до ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах, строків зберігання та проведення експертизи цінності документів.
Проект Інструкції містить сім розділів і 21 додаток. Зокрема, три нові розділи:
- розділ 5 «Складення номенклатури справ»;
- розділ 6 «Формування справ, зберігання документів»;
- розділ 7 «Експертиза цінності документів. Порядок підготовки справ до передачі для архівного зберігання».
До 25 липня 2014 року кожен небайдужий має змогу ознайомитися з проектом Інструкції та поділитися власною думкою щодо запропонованих змін і доповнень. За інформацією офіційного сайту, пропозиції слід надсилати на електронну пошту: [email protected].
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?