Визначено переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у ДНЗ

Конкурс проводився з метою вивчення, узагальнення та поширення перспективного досвіду роботи з фізичного виховання у дошкільних навчальних закладах. На базі дошкільних навчальних закладах, які стали переможцями огляду-конкурсу, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України планує проведення всеукраїнських нарад-семінарів.

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства, Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти провів заключний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у дошкільних навчальних закладах, який тривав протягом 2013/2014 навчального року.Серед кращих міських дошкільних навчальних закладів

І місце — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Капітошка» (м. Буча Київської області).

ІІ місце — дошкільний навчальний заклад № 9 «Барвистий віночок» (м. Кам’янець Хмельницької області)

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад № 41 «Центр розвитку дитини» (м. Чернівці).

Серед кращих сільських дошкільних навчальних закладів

І місце — дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини «Берізка» (село Великі Бубни Роменського району Сумської  області)

ІІ місце — дошкільний навчальний заклад «Колосок» (село Засулля Лубенського району Полтавської області)

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад загального типу «Сонячний теремок» (смт Озерне Житомирського району Житомирської області)

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Золотий півник» (село Ленінка Березанського району Миколаївської області).

 Серед кращих дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу

І місце — дошкільний навчальний заклад № 205 компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату (м. Київ)

ІІ місце — спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 20 «Посмішка» (м. Суми)

ІІІ місце — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу (санаторний для ослаблених та частохворіючих) № 43 (м. Рівне).

Із вересня 2014 року планується проведення І етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах серед міських, сільських, шкіл-інтернатів для дітей сиріт, спеціальних шкіл-інтернатів та навчально-виховних комплексів.

Нагородження переможців за домовленістю з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства відбудеться 26 вересня 2014 року.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230515

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4315

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14834

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді