Стресова ситуація: звертаємося по допомогу!

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Необхідність залишити свою домівку, втрата близьких, загроза життю і здоров’ю, страх за безпеку дітей та інші негативні обставини суттєво погіршують внутрішній стан людини. Тому в таких ситуаціях слід негайно звернутися по допомогу до фахівця.

Події останніх місяців кардинально змінили життя багатьох людей. Із страхами, образами, роздратуванням, спричиненими такими змінами, складно впоратися самостійно. Тому Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України одним із перших відгукнувся на запит суспільства, відкривши Кризовий центр медико-психологічної допомоги. 

Консультанти центру — психологи, які пройшли спеціальну підготовку. Звернутися по допомогу до фахівців центру можна за адресою: м. Київ, вул. Паньківська, 2, к. 3. Центр працює з 11:00 до 18:00. 

Консультацію психологів у будь-який час доби можна отримати за телефонами довіри:

0 (99) 632-18-18

0 (63) 609-30-03

0 (68) 779-37-70

0 (44) 288-33-48

Також у межах центру цілодобово діє Телефон довіри, за допомогою якого кожен має змогу отримати кваліфіковану психологічну допомогу. 

Телефонна консультація — це зручний спосіб звернутися за консультацією до фахівця, адже набагато легше розкрити суть своєї проблеми, зберігаючи інкогніто, перебуваючи в звичному оточенні. 

Телефонне консультування стане також у пригоді практичним психологам системи освіти щодо отримання консультацій із нагальних питань професійної діяльності.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Десять поширених помилок у мовленні освітян

Розберемо 10 поширених помилок у мовленні освітян — мовленнєві штампи, кальки з російської, абревіатури, відмінювання прізвищ тощо. Читайте, навчайтеся та навчайте!
18

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103075

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103077

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді