Стресова ситуація: звертаємося по допомогу!

Необхідність залишити свою домівку, втрата близьких, загроза життю і здоров’ю, страх за безпеку дітей та інші негативні обставини суттєво погіршують внутрішній стан людини. Тому в таких ситуаціях слід негайно звернутися по допомогу до фахівця.

Події останніх місяців кардинально змінили життя багатьох людей. Із страхами, образами, роздратуванням, спричиненими такими змінами, складно впоратися самостійно. Тому Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України одним із перших відгукнувся на запит суспільства, відкривши Кризовий центр медико-психологічної допомоги. 

Консультанти центру — психологи, які пройшли спеціальну підготовку. Звернутися по допомогу до фахівців центру можна за адресою: м. Київ, вул. Паньківська, 2, к. 3. Центр працює з 11:00 до 18:00. 

Консультацію психологів у будь-який час доби можна отримати за телефонами довіри:

0 (99) 632-18-18

0 (63) 609-30-03

0 (68) 779-37-70

0 (44) 288-33-48

Також у межах центру цілодобово діє Телефон довіри, за допомогою якого кожен має змогу отримати кваліфіковану психологічну допомогу. 

Телефонна консультація — це зручний спосіб звернутися за консультацією до фахівця, адже набагато легше розкрити суть своєї проблеми, зберігаючи інкогніто, перебуваючи в звичному оточенні. 

Телефонне консультування стане також у пригоді практичним психологам системи освіти щодо отримання консультацій із нагальних питань професійної діяльності.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді