Стресова ситуація: звертаємося по допомогу!

Необхідність залишити свою домівку, втрата близьких, загроза життю і здоров’ю, страх за безпеку дітей та інші негативні обставини суттєво погіршують внутрішній стан людини. Тому в таких ситуаціях слід негайно звернутися по допомогу до фахівця.

Події останніх місяців кардинально змінили життя багатьох людей. Із страхами, образами, роздратуванням, спричиненими такими змінами, складно впоратися самостійно. Тому Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України одним із перших відгукнувся на запит суспільства, відкривши Кризовий центр медико-психологічної допомоги. 

Консультанти центру — психологи, які пройшли спеціальну підготовку. Звернутися по допомогу до фахівців центру можна за адресою: м. Київ, вул. Паньківська, 2, к. 3. Центр працює з 11:00 до 18:00. 

Консультацію психологів у будь-який час доби можна отримати за телефонами довіри:

0 (99) 632-18-18

0 (63) 609-30-03

0 (68) 779-37-70

0 (44) 288-33-48

Також у межах центру цілодобово діє Телефон довіри, за допомогою якого кожен має змогу отримати кваліфіковану психологічну допомогу. 

Телефонна консультація — це зручний спосіб звернутися за консультацією до фахівця, адже набагато легше розкрити суть своєї проблеми, зберігаючи інкогніто, перебуваючи в звичному оточенні. 

Телефонне консультування стане також у пригоді практичним психологам системи освіти щодо отримання консультацій із нагальних питань професійної діяльності.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді