Парламент підтримав у першому читанні законопроект «Про внесення змін до статті 4 закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» (щодо дошкільних навчальних закладів).
Метою закону є спрощення процедури передачі нерухомого майна, яке перебуває у державній власності, у комунальну власність для розміщення дошкільних навчальних закладів, що сприятиме розвитку дошкільної освіти, соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання у школі.
Згідно з документом, передача нерухомості буде здійснюватися за рішенням органів, уповноважених управляти державним майном, за погодженням з Міністерством фінансів України, Фондом державного майна України і Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
Розширювати мережу дошкільних навчальних закладів в Україні мають намір за рахунок відновлення роботи дитячих садків, які раніше були закриті у зв'язку з погіршенням демографічної ситуації в країні, як зазначено у пояснювальній записці. Крім цього, документ передбачає відкриття нових дошкільних навчальних закладів.
Ініціативу може бути реалізовано за умови, якщо органи місцевого самоврядування візьмуть на себе зобов'язання використовувати приміщення за цільовим призначенням і не відчужувати нерухомість, призначену для дитячих садків, у приватну власність.
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів