Переможців конкурсу «Ми — рок-зіркова школа!» нагороджено

Які подарунки отримали переможці конкурсу «Ми — рок-зіркова школа!», організованого журналом «Учитель музичного мистецтва» Цифрового видавництва Експертус? Читайте та дивіться відео про нагородження команди, яка посіла перше місце.

Перемогу в конкурсі «Ми — рок-зіркова школа!» здобула творча команда ДП СЗОШ І–ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов із м. Дубно Рівненської області. Вони представили на суд журі свою конкурсну роботу — рок-мюзикл, композитором і режисером якого є учитель музичного мистецтва та художньої культури Іван Федоров. У ролях — учні 6–8-х класів: Влада Рішко, Ірина Зірук, Вадим Колосовський, Богдан Касаткін, Діана Прокопчук, Артур Лелеткін, Денис Федоров, Володимир Рудець та Степан Тимощук.

Довгоочікуваний приз для переможців конкурсу — вечеря із зірками та запис на столичній студії звукозапису.

Зустріч переможців конкурсу з фронтменом гурту «Люм’єр», фіналістом талант-шоу «X-фактор» Романом Веремейчиком та фіналісткою шоу «Танцюють всі!-4» Катериною Бєлявською відбулася в столичному арт-ресторані «Шляпа». Керівник напряму «Експертус Освіта» Лариса Ільченко та головний редактор журналу «Учитель музичного мистецтва» Тетяна Вовк вручили команді-переможцю дипломи.

Далі на творчу команду учителя й учнів чекав уже інший подарунок — запис на столичній студії звукозапису «Кофеїн», де вони записали пісенні композиції.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді