Гурткова робота

Як правильно організувати дитячий хор у школі, на що необхідно насамперед звертати увагу керівникові хору під час роботи з дітьми-хористами — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках фахового журналу.

Публікації липневого числа журналу «Учитель музичного мистецтва» № 07/2014 присвячені заняттям з гурткової роботи.

Не секрет, що на уроках музичного мистецтва не всім педагогам удається повною мірою прилучити учнів до музики — вічна нестача часу й доволі жорсткі рамки навчальної програми не завжди дають «розвернути крила». Натомість значно більша свобода дій відкривається вчителеві на заняттях з гурткової роботи. Саме цій темі ми вирішили присвятити тематичний випуск журналу «Учитель музичного мистецтва» № 07/2014.

У тематичному випуску «Гурткова робота» журналу «Учитель музичного мистецтва» № 07/2014 ви маєте змогу докладно дізнатися про алгоритм створення авторської навчальної програми: яка має бути послідовність дій, як слід будувати структуру програми та оформлювати її. Усе це — у публікації «Створюємо авторську навчальну програму», до якої до того ж додано приклад оформлення програми факультативного курсу.

Як правильно організувати дитячий хор у школі, на що необхідно насамперед звертати увагу керівникові хору під час роботи з дітьми-хористами, яким має бути репертуар шкільного хору — читайте в публікації, присвяченій секретам успішної діяльності шкільного хору.

Якщо вам спаде на думку опанувати з дітьми на гурткових музичних заняттях гру на блок-флейті, вам неодмінно стане у пригоді стаття «Чарівна флейта». У цій публікації ви знайдете практичні рекомендації для початкового етапу гри на цьому духовому інструменті, а також додатки — пісні, аранжовані для вокального дитячого ансамблю з додаванням блок-флейт, та партитури-схеми до цих пісень. За схемами дітям зручно займатися вдома, щоб закріпити навички, набуті на занятті. Також до цієї публікації є корисний додаток — з ним ви можете ознайомитися на сторінці теми «Корисні додатки» у рубриці «Музична вітальня».

Пропонуємо вам оновити репертуар вашого шкільного театру, включивши до нього авторську віршовану казку «Гуси-лебеді». Зрештою, у постійній рубриці «Нототека» для вас — добірка пісень, які ви зможете використати як під час гурткової роботи, так і під час звичайних уроків музичного мистецтва.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках журналу «Учитель музичного мистецтва» № 07/2014.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді