Психологічна допомога дітям

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Щоденне навчання і самовдосконалення — визначальні професійні вимоги до практичного психолога. Публікації жовтневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» допоможуть фахівцю удосконалити професійну діяльність у нинішніх складних обставинах.

Наразі кожному практичному психологу варто поглиблювати знання про особливості надання психологічної допомоги дітям у кризовій ситуації. У пригоді фахівцю стануть публікації про специфіку переживання психотравми дошкільниками та надання психологічної допомоги родинам, які переживають утрату.

Діти дошкільного віку потребують психологічної підтримки не лише тоді, коли опиняються в складній ситуації, розгублені тощо, а й тоді, коли їх сповнює радість від своїх досягнень. Пріоритетним аспектом цієї діяльності фахівця є віра в успіхи дитини. Тож практичний психолог має бути обізнаним, які форми роботи варто використовувати під час психологічного супроводу особистісного зростання дитини. Допоможуть у цьому публікації «Сучасний дошкільник: драматургія внутрішнього світу» та «Психологічний супровід особистісного зростання дошкільників».

Кризові явища, які нині переживає суспільство, спричиняють значне нервове напруження, негативно впливають на здоров’я людини. Це актуалізує потребу в психологічній допомозі, однією з дієвих форм якої є телефонне консультування. Про особливості цього виду консультування — у статті «Телефонне консультування в діяльності практичного психолога».

Раннє дитинство — період, коли дитина активно пізнає і вивчає навколишній світ. Від поведінки батьків, їхніх реакцій на вчинки дитини залежить процес її розвитку. Тому практичний психолог має подбати, аби батьки були обізнаними із особливостями розвитку дитини того чи того віку, розуміли, що вважати нормою, а над чим варто замислитися. У пригоді фахівцю стане публікація «Батьківське сприяння пізнавальній діяльності дитини раннього віку».

Українська практика впровадження інклюзивної освіти, визначення розміру місячної заробітної плати практичного психолога, порядок надання психологічної підтримки постраждалим при надзвичайній ситуації — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках жовтневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54508

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59838

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді