Профспілка працівників освіти і науки України нагадує про підвищення посадових окладів бюджетникам за 1-6 тарифними розрядами.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 25.03.2014 № 110 посадові оклади (тарифні ставки) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери з 1 жовтня 2014 року установлюються відповідно в таких розмірах:
• 1 тарифного розряду — 1218 гривень;
• 2 тарифного розряду — 1223 гривні;
• 3 тарифного розряду — 1233 гривні;
• 4 тарифного розряду — 1243 гривні;
• 5 тарифного розряду — 1253 гривні;
• 6 тарифного розряду — 1263 гривні.
Важливо, що посадові оклади (тарифні ставки) для працівників з оплатою за 7-25 тарифними розрядами з 1 січня 2014 року розраховуються виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду — 852 гривні.
Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
Як фіксувати поточне оцінювання, виводити та корегувати семестрову і річну оцінки за вимогами НУШ: розʼяснення від МОН у статті
Табель обліку використання робочого часу щомісяця складають на всіх працівників закладу освіти. Розглянемо особливості ведення документа, дані якого ураховують під час обчислення заробітної плати та заповнення форм державних статистичних спостережень
Уточните та узагальните особливості блочно-тематичного планування. Отримаєте варіант блочно-тематичного планування, яким зможете скористатися у своїй роботі.