Робота фізіотерапевтичного кабінету

Осінь — це час випробувань організму на стійкість до захворювань. Адже саме восени і дорослі, і діти хворіють частіше. Звичайно, коли хворіє дитина, хочеться зміцнити її імунітет так, аби вона була завжди здоровою. Саме імунітет — це ті захисні механізми, завдяки яким дитячий організм стає опирається збудникам захворювань.

На сторінках журналу «Медична сестра дошкільного закладу» ми часто звертаємося до теми імунітету.

У медицині є напрям, який ефективно сприяє зміцненню імунітету, оздоровленню або доліковуванню дітей — це фізіотерапія. Її перевагою є використання певних природних та штучних фізичних чинників. Фізіотерапевтичні процедури пробуджують внутрішні резерви організму, скорочують строки лікування. Проведення таких процедур у дошкільному навчальному закладі добре впливатиме на загальний стан здоров’я дітей. В одинадцятому числі журналу ви дізнаєтеся про особливості проведення фізіотерапевтичних процедур у закладі та оформлення документів у фізіотерапевтичному кабінеті.

Не лише фізіотерапія сприяє покращенню імунітету дітей. Важливим та незамінним засобом формування специфічного імунітету у дітей є щеплення. Іноді вони — єдиний дієвий спосіб профілактики тяжких захворювань, наприклад, правця. Основний причина захворювання — потрапляння бруду у відкриту рану, навіть якщо вона невелика, в якому є збудник захворювання. А всі ми знаємо, як часто можуть травмуватися діти через свою непосидючість.

Якщо вже говорити про міцний імунітет, то його важливою складовою є раціональне харчування. Проте іноді в дорослих постають питання — як нагодувати дитину, якщо вона не хоче їсти, що треба зробити, аби у дитини завжди був апетит. Тому саме для вас у публікації на сторінках журналу ми розкриваємо секрети хорошого апетиту дитини.

Про все це та багато іншого — в одинадцятому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді