Робота фізіотерапевтичного кабінету

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Осінь — це час випробувань організму на стійкість до захворювань. Адже саме восени і дорослі, і діти хворіють частіше. Звичайно, коли хворіє дитина, хочеться зміцнити її імунітет так, аби вона була завжди здоровою. Саме імунітет — це ті захисні механізми, завдяки яким дитячий організм стає опирається збудникам захворювань.

На сторінках журналу «Медична сестра дошкільного закладу» ми часто звертаємося до теми імунітету.

У медицині є напрям, який ефективно сприяє зміцненню імунітету, оздоровленню або доліковуванню дітей — це фізіотерапія. Її перевагою є використання певних природних та штучних фізичних чинників. Фізіотерапевтичні процедури пробуджують внутрішні резерви організму, скорочують строки лікування. Проведення таких процедур у дошкільному навчальному закладі добре впливатиме на загальний стан здоров’я дітей. В одинадцятому числі журналу ви дізнаєтеся про особливості проведення фізіотерапевтичних процедур у закладі та оформлення документів у фізіотерапевтичному кабінеті.

Не лише фізіотерапія сприяє покращенню імунітету дітей. Важливим та незамінним засобом формування специфічного імунітету у дітей є щеплення. Іноді вони — єдиний дієвий спосіб профілактики тяжких захворювань, наприклад, правця. Основний причина захворювання — потрапляння бруду у відкриту рану, навіть якщо вона невелика, в якому є збудник захворювання. А всі ми знаємо, як часто можуть травмуватися діти через свою непосидючість.

Якщо вже говорити про міцний імунітет, то його важливою складовою є раціональне харчування. Проте іноді в дорослих постають питання — як нагодувати дитину, якщо вона не хоче їсти, що треба зробити, аби у дитини завжди був апетит. Тому саме для вас у публікації на сторінках журналу ми розкриваємо секрети хорошого апетиту дитини.

Про все це та багато іншого — в одинадцятому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психологічна підтримка учнів, батьків та педагогів під час війни

Які техніки психологічної підтримки використовувати, щоб зберегти психічне здоров’я та підвищити адаптаційні можливості людини до складних умов та життя у стані тривоги, невизначеності та стресу
4595

Десять поширених помилок у мовленні освітян

Розберемо 10 поширених помилок у мовленні освітян — кальки з російської, неправильне написання абревіатур і відмінювання прізвищ тощо. Читайте, навчайтеся та навчайте!
47

Влаштуйте День Землі в дитячому садку

22 квітня у всьому світі відзначають Міжнародний день Землі. Скористайтеся нагодою поговорити з вихованцями про цінність природних ресурсів. Проведіть заходи, що формуватимуть в дітей екологічну свідомість
10798

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103086

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді