Робота фізіотерапевтичного кабінету

Осінь — це час випробувань організму на стійкість до захворювань. Адже саме восени і дорослі, і діти хворіють частіше. Звичайно, коли хворіє дитина, хочеться зміцнити її імунітет так, аби вона була завжди здоровою. Саме імунітет — це ті захисні механізми, завдяки яким дитячий організм стає опирається збудникам захворювань.

На сторінках журналу «Медична сестра дошкільного закладу» ми часто звертаємося до теми імунітету.

У медицині є напрям, який ефективно сприяє зміцненню імунітету, оздоровленню або доліковуванню дітей — це фізіотерапія. Її перевагою є використання певних природних та штучних фізичних чинників. Фізіотерапевтичні процедури пробуджують внутрішні резерви організму, скорочують строки лікування. Проведення таких процедур у дошкільному навчальному закладі добре впливатиме на загальний стан здоров’я дітей. В одинадцятому числі журналу ви дізнаєтеся про особливості проведення фізіотерапевтичних процедур у закладі та оформлення документів у фізіотерапевтичному кабінеті.

Не лише фізіотерапія сприяє покращенню імунітету дітей. Важливим та незамінним засобом формування специфічного імунітету у дітей є щеплення. Іноді вони — єдиний дієвий спосіб профілактики тяжких захворювань, наприклад, правця. Основний причина захворювання — потрапляння бруду у відкриту рану, навіть якщо вона невелика, в якому є збудник захворювання. А всі ми знаємо, як часто можуть травмуватися діти через свою непосидючість.

Якщо вже говорити про міцний імунітет, то його важливою складовою є раціональне харчування. Проте іноді в дорослих постають питання — як нагодувати дитину, якщо вона не хоче їсти, що треба зробити, аби у дитини завжди був апетит. Тому саме для вас у публікації на сторінках журналу ми розкриваємо секрети хорошого апетиту дитини.

Про все це та багато іншого — в одинадцятому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230290

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14818

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді