Впровадження та порядок програмно-методичного забезпечення інклюзивної освіти

У Міністерстві освіти і науки України планують розробити до 2016 року програмно-методичне забезпечення на допомогу педагогічним колективам дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу.

У Міністерстві освіти і науки України (МОН) 4 грудня відбулося засідання з метою обговорення питання програмно-методичного забезпечення інклюзивної освіти в дошкільних навчальних закладах.

До 2016 року планують розробити програмно-методичне забезпечення на допомогу педагогічним колективам дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу. Про це повідомила Тамара Панасюк, начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН. 

Тамара Панасюк додала, що нормативно-правову базу щодо організації діяльності інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах розроблено та погоджено у зацікавлених структурах.

Також під час засідання було обговорено плани проведення у 2015 році  вебінар-семінарів з питань спеціальної, у тому числі інклюзивної освіти.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230505

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4314

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді