У Міністерстві освіти і науки України планують розробити до 2016 року програмно-методичне забезпечення на допомогу педагогічним колективам дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу.
У Міністерстві освіти і науки України (МОН) 4 грудня відбулося засідання з метою обговорення питання програмно-методичного забезпечення інклюзивної освіти в дошкільних навчальних закладах.
До 2016 року планують розробити програмно-методичне забезпечення на допомогу педагогічним колективам дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу. Про це повідомила Тамара Панасюк, начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН.
Тамара Панасюк додала, що нормативно-правову базу щодо організації діяльності інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах розроблено та погоджено у зацікавлених структурах.
Також під час засідання було обговорено плани проведення у 2015 році вебінар-семінарів з питань спеціальної, у тому числі інклюзивної освіти.
Хто визначає завдання та обов’язки директора дошкільного закладу і який зміст роботи за цією посадою. Про це — коротко у статтті
За розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти відповідає керівник, а за проведення інституційного аудиту - Державна служба якості освіти. Ці дві системи тісно пов’язані між собою, оскільки критерії, за якими має проводитись самооцінювання освітньої діяльності та інституційний аудит - однакові
У Законі про освіту є інструмент боротьби з плагіатом та «запозичуваннями» надбань в освіті — стаття 42 «Академічна доброчесність»
За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону