Довіряй, але перевіряй

Американські вчені провели дослідження, результати якого виявили багато помилок у статтях найпопулярнішої інтернет-енциклопедії «Вікіпедії».

Американьскі дослідники вкотре перевірили статті інтернет-енциклопедії «Вікіпедії», присвячені темам про хвороби серця, рак легенів, депресію та діабет, і виявили твердження, що суперечать найновішим медичним дослідженням.

Оскільки, редагувати статті ресурсу може будь-хто, важливо, аби люди, які мають проблеми зі здоров’ям, перш за все, консультувалися зі своїм сімейним лікарем .

У 2012 році американські дослідники проаналізували 10 найпопулярніших статтей про хвороби , в тому числі про остеоартрит, проблеми з і спиною та астму і виявили, що у 90% текстів містилися хибні твердження.

Керівник групи дослідників доктор Роберт Гесті з Школи остеопатичної медицини в Північній Кароліні зауважив, що Вікіпедія є зручним інструментом для проведення досліджень,  але  її не можна використовувати в якості первинного джерела інформації , адже ці тексти ніхто не рецензує.

Найкращим джерелом інформації для людей, які турбуються про своє здоров’я, є їхній лікар, запевнив дослідник.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді