Американські вчені провели дослідження, результати якого виявили багато помилок у статтях найпопулярнішої інтернет-енциклопедії «Вікіпедії».
Американьскі дослідники вкотре перевірили статті інтернет-енциклопедії «Вікіпедії», присвячені темам про хвороби серця, рак легенів, депресію та діабет, і виявили твердження, що суперечать найновішим медичним дослідженням.
Оскільки, редагувати статті ресурсу може будь-хто, важливо, аби люди, які мають проблеми зі здоров’ям, перш за все, консультувалися зі своїм сімейним лікарем .
У 2012 році американські дослідники проаналізували 10 найпопулярніших статтей про хвороби , в тому числі про остеоартрит, проблеми з і спиною та астму і виявили, що у 90% текстів містилися хибні твердження.
Керівник групи дослідників доктор Роберт Гесті з Школи остеопатичної медицини в Північній Кароліні зауважив, що Вікіпедія є зручним інструментом для проведення досліджень, але її не можна використовувати в якості первинного джерела інформації , адже ці тексти ніхто не рецензує.
Найкращим джерелом інформації для людей, які турбуються про своє здоров’я, є їхній лікар, запевнив дослідник.
За розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти відповідає керівник, а за проведення інституційного аудиту - Державна служба якості освіти. Ці дві системи тісно пов’язані між собою, оскільки критерії, за якими має проводитись самооцінювання освітньої діяльності та інституційний аудит - однакові
У Законі про освіту є інструмент боротьби з плагіатом та «запозичуваннями» надбань в освіті — стаття 42 «Академічна доброчесність»
За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону
Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.