Довіряй, але перевіряй

Американські вчені провели дослідження, результати якого виявили багато помилок у статтях найпопулярнішої інтернет-енциклопедії «Вікіпедії».

Американьскі дослідники вкотре перевірили статті інтернет-енциклопедії «Вікіпедії», присвячені темам про хвороби серця, рак легенів, депресію та діабет, і виявили твердження, що суперечать найновішим медичним дослідженням.

Оскільки, редагувати статті ресурсу може будь-хто, важливо, аби люди, які мають проблеми зі здоров’ям, перш за все, консультувалися зі своїм сімейним лікарем .

У 2012 році американські дослідники проаналізували 10 найпопулярніших статтей про хвороби , в тому числі про остеоартрит, проблеми з і спиною та астму і виявили, що у 90% текстів містилися хибні твердження.

Керівник групи дослідників доктор Роберт Гесті з Школи остеопатичної медицини в Північній Кароліні зауважив, що Вікіпедія є зручним інструментом для проведення досліджень,  але  її не можна використовувати в якості первинного джерела інформації , адже ці тексти ніхто не рецензує.

Найкращим джерелом інформації для людей, які турбуються про своє здоров’я, є їхній лікар, запевнив дослідник.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Булінг у школі: що робити педагогам

Учні часто забувають про дисципліну та повагу до педагогів. Підготуйтеся до різних ситуацій. Адже булінг часто проявляється й у ставленні учнів до педагогів
32351

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді