Примірне двотижневе меню: нюанси складання

На передплатників видань Експертус Освіта у березні чекає БЕЗОПЛАТНИЙ вебінар. Разом з головним спеціалістом МОН України розкриємо важливі нюанси складання двотижневого меню

Тематичний напрям «Експертус Освіта» запрошує передплатників узяти участь у вебінарі «Примірне двотижневе меню: нюанси складання», який відбудеться 16 березня 2016 року об 11:00. 

Лектор: НЕРЯНОВА Світлана Іванівна — головний спеціаліст відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

У програмі вебінару:

  • особливості складання в дошкільних закладах різних типів
  • орієнтовний об’єм готових страв для дітей різних вікових категорій
  • забезпечення сезонними продуктами
  • страви з риби, сиру кисломолочного
  • брутто в різні сезони
  • правильне поєднання продуктів у стравах
  • розподіл їжі за калорійністю
  • оцінювання виконання норм харчування
  • затвердження та погодження

Взяти участь у вебінарі зможуть лише передплатники видань Експертус Освіта. Для цього знадобиться спеціальний код доступу, розміщений у  журналах «Практика управління дошкільним закладом» № 2/2016, «Медична сестра дошкільного закладу» № 3/2016, а також у газеті «Дошкілля.UA» № 4/2016 та інструкції до КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» № 1/2016.

Якщо ви бажаєте у день проведення вебінару отримати нагадування з посиланням на вебінар на електронну пошту або заздалегідь поставити запитання лекторам, пройдіть легку реєстрацію.

Усього у першому кварталі 2016 року передплатники мають змогу переглянути цілих три вебінари безоплатно. Тож стежте за новинами.

Запрошуємо до перегляду відео першого вебінару «Педагогіка розуміння як інструмент безконфліктної взаємодії», що відбувся 9 лютого 2016 року.

Важливо!

Для перегляду вебінару на вашому комп'ютері має бути встановлено Adobe Flash Player — універсальний безоплатний додаток, що дає змогу переглядати сторінки з динамічними елементами, аудіо- чи відеофрагментами. Ви можете завантажити такий додаток.

Також, аби уникнути проблем під час перегляду вебінару, можна пройти простий тест обладання, що дасть змогу перевірити можливість використовувати функції порталу на комп'ютері.

ПРОЙТИ ТЕСТ

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4292

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді