Мітіо Каку, відомий американський науковець у галузі теоретичної фізики та екології, футуролог, розповів, якою він бачить систему освіти у майбутньому.
Навчання у майбутньому не буде базуватися на запам’ятовуванні. Це припущення висловив Мітіо Каку, відомий американський науковець у галузі теоретичної фізики та екології, футуролог.
Вчений стверджує, що зовсім скоро комп’ютери і окуляри Google Glass трансформуються у крихітні лінзи, які дадуть змогу завантажувати потрібну інформацію.
Вчений прогнозує у найближчому майбутньому відсутність вчителів, дипломів, а натомість навчання онлайн та наявність «розумних» стін, створених на базі технологій штучного інтелекту. Люди активно займатимуться самоосвітою, усвідомлюючи, які саме знання їм потрібні.
Мітіо Каку зауважує, що невдовзі будуть активно розвиватися різноманітні центри розвитку дитини, а також онлайн-педагогіка, що не потребуватиме органів контролю.
За словами вченого, сучасна система освіти готує спеціалістів минулого. Він пояснює це тим, що інтелектуальна база навчання є вже неефективною для майбутніх потреб.
Він стверджує, що у майбутньому цінитимуть у спеціалістах такі якості, як креативність, уява, ініціатива, адже поступово суспільство переходить від товарної економіки до інтелектуально-творчої.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок