Заняття з дітьми на час карантину

З дітьми на карантині? Чим зайняти чадо, щоб було і цікаво, і корисно?

Завжди не вистачає часу на ігри з дітьми? Аж раптом карантин! І часу так багато, що дитину важко зацікавити звичними іграми. На допомогу – підбірка цікавих розваг, щоб діти не занудьгували.

Спробуйте пограти з дітьми в «дорослі» ігри за новими правилами. Для цього у пригоді стануть: доміно, гральні кубики чи LEGO-конструктор.

Спробуйте гру з цифрообразами

Організуйте фізкультурно-оздоровчу роботу з дітьми. Дихальна гімнастика — спеціальні вправи для розвитку дихальної мускулатури. Вони відіграють важливу роль в оздоровленні організму, тому дошкільників обов’язково потрібно навчати дихати правильно.

Аплікація з дітлахами – квілінг та декупаж. Запропонуйте дитині створити шедевр самотужки завдяки кольоровому паперу, з якого будете вирізати смужки разом та робити цікаві картини.

Допоможіть розвинути спритність та дрібну моторику завдяки рухливим іграм. І дитина зацікавлена, і фізична активність під контролем.

Познайомте дитину з театром. Допоможіть діткам поринути у справжнє мистецтво, підвищити загальну культуру, відкрити таланти та захопити неординарними сюжетами.

Пориньте у математичне містечко з безліччю геометричних фігур, розв’яжіть віршовані задачі та дізнайтеся секрет чарівної павутинки.

А ви знали, що за допомогою правильно дібраного музичного супроводу можна створити особливу атмосферу, яка стимулює активність дітей, емоційно врівноважує їх та дозволяє вивчити іноземну мову краще? Через особливості сприймання дітей найефективнішим методом вивчення англійської є безперекладний метод. Діти не вивчають мову, а природно засвоюють її — призвичаюються до звучання, «схоплюють» фонетичні особливості.

Звичайно ж, у дитини є улюблена іграшка. Запропонуйте виготовити незвичайну та казкову кавову іграшку, яка обов’язково стане особливою.

Статичний блок для статей

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді