Класний журнал: чи заповнювати під час карантину

3081

Запитання

Чи потрібно заповнювати Класний журнал під час карантину

Відповідь

Важливо знати, що заповнювати Класний журнал потрібно лише у разі, якщо у закладі освіти на період карантину освітній процес організований відповідно до Положення про дистанційне навчання.

Однак, якщо вчитель надає завдання учням через засоби електронного зв’язку, месенджери, як-от Viber, Telegram, WhatsApp тощо, соціальні мережі, то у такому разі робити записи у класних журналах не потрібно.

Класний журнал НУШ: як заповнювати

Водночас держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти. Тобто це право закладу освіти на самоврядування на умовах самостійності, незалежності й відповідальності у прийнятті рішень щодо освітніх, організаційних, фінансових, кадрових та інших питань діяльності, що провадиться в порядку та межах, визначених законом. Якщо педагогічна рада прийняла рішення щодо проведення онлайн-консультацій та/або запровадження елементів дистанційного навчання в період карантину, і ведення Класного журналу або окремого журналу, то таке рішення педагогічні працівники цього закладу мають виконувати обов’язково. Його вводять у дію наказом керівника.

Зверніть увагу, що наразі вчителям варто внести зміни до календарно-тематичного планування.

На запитання відповіла Олена Святенко, начальник відділу базової освіти управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14364

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24649

Харчування дітей у школі: як правильно організувати

У системі реформ української освіти, організації нової української школи, підхід до харчування дітей у закладах освіти теж потребує удосконалення. Як це зробити у відповідності до сучасних вимог, які ці вимоги – розбираємось далі.
468