Класний журнал: чи заповнювати під час карантину

3203

Запитання

Чи потрібно заповнювати Класний журнал під час карантину

Відповідь

Важливо знати, що заповнювати Класний журнал потрібно лише у разі, якщо у закладі освіти на період карантину освітній процес організований відповідно до Положення про дистанційне навчання.

Однак, якщо вчитель надає завдання учням через засоби електронного зв’язку, месенджери, як-от Viber, Telegram, WhatsApp тощо, соціальні мережі, то у такому разі робити записи у класних журналах не потрібно.

Класний журнал НУШ: як заповнювати

Водночас держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти. Тобто це право закладу освіти на самоврядування на умовах самостійності, незалежності й відповідальності у прийнятті рішень щодо освітніх, організаційних, фінансових, кадрових та інших питань діяльності, що провадиться в порядку та межах, визначених законом. Якщо педагогічна рада прийняла рішення щодо проведення онлайн-консультацій та/або запровадження елементів дистанційного навчання в період карантину, і ведення Класного журналу або окремого журналу, то таке рішення педагогічні працівники цього закладу мають виконувати обов’язково. Його вводять у дію наказом керівника.

Зверніть увагу, що наразі вчителям варто внести зміни до календарно-тематичного планування.

На запитання відповіла Олена Святенко, начальник відділу базової освіти управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46385

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5017