Чи може педагог звернутися до інклюзивно-ресурсного центру

1542

Запитання

Чи може педагог закладу дошкільної освіти з власної ініціативи звернутися до інклюзивно-ресурсного центру?

Відповідь

12 запитань і відповідей про атестацію

Фахівці інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) можуть консультувати та інформувати педагогів ЗДО, у яких навчають та виховують дітей з особливими освітніми потребами (ООП). Тож якщо педагог дезорієнтований і не знає, як спілкуватися з дитиною, як організувати свою роботу відповідно до її потреб і можливостей, він може звернутися до ІРЦ.

Фахівці ІРЦ, зокрема, проконсультують щодо того, як адаптувати й модифікувати навчання та освітній простір, які методи роботи слід обирати відповідно до освітніх потреб конкретної дитини.

Навіщо звертатися до ІРЦБільше відповідей на запитання про діяльність інклюзивно-ресурсного центру — у журналі «Практичний психолог: Дитячий садок». Щоб читати журнал безплатно, візьміть демодоступ на три дні.

На запитання відповідала Наталія Порошинська, директор Бучанського міського інклюзивно-ресурсного центру

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика на дитину дошкільного віку

Психолого-педагогічна характеристика дитини - один із документів, які подають в інклюзивно-ресурсний центр батьки для проведення комплексної оцінки розвитку дитини. Яка роль характеристики та її зміст - читайте у статті. Заодно проаналізуєте зразок характеристики.
6698

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
1784

Куди зникає час практичного психолога? Заповнюємо статистичний звіт

Скільки часу практичний психолог приділяє діагностиці, а скільки – підтримці? Які напрямки роботи займають найбільше ресурсу? Експертний аналіз статистичного звіту розкриває реальний розподіл робочого часу психолога в школі чи дитсадку. Як заповнити цей документ – розбираємо у статті
36548

Готовність дитини до школи: співпраця з батьками

Вступ дитини до школи завжди є переломним моментом у її житті, незалежно від того, в якому віці вона приходить у перший клас: у шість чи в сім років. Про що насамперед мають пам’ятати батьки майбутнього першокласника? На що бажано звернути їхню увагу під час підготовки дитини до школи?
12715