Відповідь
Як впоратися з емоційними складнощами: поради Сенс та цінність прогулянки полягає у тому, що під час неї дитина може вийти за межі звичного, відкрити нове, отримати індивідуальний досвід — відчути, спробувати, доторкнутися до того, що її оточує. Під час прогулянки дитина пізнає себе та довкілля, зокрема:
- отримує різноманітні відчуття та емоції від того, що вона почула, побачила, створила власноруч, відтворила під час гри
- розширює знання та досвід — запам’ятовує те, що привернуло її увагу чи змусило замислитися, а тому постійно запитує у дорослих «Навіщо?» і «Чому?»
- тренує спритність, гнучкість, швидкість реакції, координацію рухів, фізичну витривалість
- розкриває творчий потенціал — уява та фантазія дитини активізуються, коли вона будує замки із піску та снігові фортеці, малює на асфальті та ліпить пасочки із глини.
Практичні рекомендації та картки контролю, щодопоможуть перевірити, як вихователі організовують роботу зформування в дітей культурно-гігієнічних навичок.
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Психолого-педагогічна характеристика дитини - один із документів, які подають в інклюзивно-ресурсний центр батьки для проведення комплексної оцінки розвитку дитини. Яка роль характеристики та її зміст - читайте у статті. Заодно проаналізуєте зразок характеристики.
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
Скільки часу практичний психолог приділяє діагностиці, а скільки – підтримці? Які напрямки роботи займають найбільше ресурсу? Експертний аналіз статистичного звіту розкриває реальний розподіл робочого часу психолога в школі чи дитсадку. Як заповнити цей документ – розбираємо у статті
Вступ дитини до школи завжди є переломним моментом у її житті, незалежно від того, в якому віці вона приходить у перший клас: у шість чи в сім років. Про що насамперед мають пам’ятати батьки майбутнього першокласника? На що бажано звернути їхню увагу під час підготовки дитини до школи?