Як звільнити вихователя за результатами атестації

5838

Запитання

Атестаційна комісія закладу дошкільної освіти ухвалила рішення про відповідність вихователя займаній посаді за умови виконання ним визначеного переліку заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків. При повторній атестації комісія визнала невідповідність працівника займаній посаді. Як правильно звільнити вихователя?

Відповідь

Невідповідність займаній посаді за результатами атестації є однією з підстав звільнення педагогічного працівника з посади.

Якщо атестаційна комісія ухвалила таке рішення щодо вихователя, то директор закладу дошкільної освіти приймає рішення про розірвання трудового договору з працівником, дотримавши вимог законодавства про працю:

  • подати обґрунтування свого рішення до профспілки
  • отримати згоду профспілки.

Своє рішення директор оформлює наказом про звільнення педагогічного працівника за результатами атестації:

СКАЧАТИ Наказ про звільнення вихователя за невідповідності посаді

Причому розірвати трудовий договір за такої підстави законно, лише якщо неможливо перевести працівника за його згодою на іншу роботу, що відповідає його кваліфікації, у тому самому закладі.

Зауважте!

Якщо вихователь подав апеляцію на рішення атестаційної комісії до атестаційної комісії вищого рівня, то наказ про звільнення (чи переведення за його згодою) працівника за результатами атестації директор видає лише після розгляду апеляції.

Вебінар ВМДЗ

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Працівники втратили інтерес до роботи: яку модель мотивації обрати

Ви постійно мотивуєте працівників — нараховуєте премії, доплати, влаштовуєте конкурси на кращого працівника місяця. Однак ліпше працювати вони не починають. Чому мотивація не працює? Насправді працює, але за умови, що вона правильно побудована. Оберіть ефективну модель мотивації ваших працівників
19418

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
6286