Який тарифний розряд вихователя з дипломом бакалавра

21753

Запитання

За яким тарифним розрядом відбувається оплата праці вихователя закладу дошкільної освіти, який має освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра?

Відповідь

Тарифні розряди посад педагогічних працівників закладів дошкільної освіти визначені у додатку 9 до наказу МОН України «Про впорядкування умов оплати праці та затверджених схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.05 № 557.

У додатку 9 подано Схему тарифних розрядів посад керівних та педагогічних працівників, за якою:

У примітці до додатка вказано, що фахівцям, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра, встановлюють 11-й т. р.

Отже, фахівцю, який має освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, можна встановлювати:

  • як 10-й т. р.
  • так і 11-й т. р.

Присвоєння кваліфікаційних категорій молодим педагогам і встановлення їм відповідних вищих тарифних розрядів відбувається за наслідками атестації.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Як вести ділове спілкування у месенджерах

Viber, WhatsApp, Facebook Messenger — месенджери — нині використовують не лише для особистого спілкування. З їх допомогою вирішують і робочі питання. Дізнайтеся, як використовувати ефективно.
7343

Працівники втратили інтерес до роботи: яку модель мотивації обрати

Ви постійно мотивуєте працівників — нараховуєте премії, доплати, влаштовуєте конкурси на кращого працівника місяця. Проте, ліпше працювати вони не починають. Чому мотивація не працює? Ні, вона працює, але за умови, що вона правильно побудована. Оберіть ефективну модель мотивації ваших працівників
14353

Спеціальне навчання з охорони праці працівників

У керівників закладів освіти часто виникають питання, пов’язані з навчанням працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки, як-от працівника котельні, працівників, які виконують роботи на висоті тощо. Яке навчання таким працівникам закладу потрібно проводити? Як це врегульовано у законодавстві? Роз’яснення експерта читайте далі.
3851

Тривалість і оплата щорічної відпустки вихователя дошкільного закладу

Право на відпустки вихователям, як і будь-яким працівникам, з якими укладено трудовий договір, передбачено КЗпП та ЗУ «Про відпустки». Визначмо, скільки триває щорічна основна відпустка вихователя і які механізми її оплати
56331

Правила надання відпусток під час воєнного стану

Згадаємо, які правила надання відпусток без збереження зарплати та чи враховувати період військової служби до стажу для щорічної відпустки. Про це і більше — дізнайтеся від експерта.
9551