Чи розподіляти під час закупівель продукти харчування за кодами

1453

Запитання

Чи можна закуповувати продукти харчування для шкіл за одним кодом 15894210-6 — «Шкільне харчування». Чи їх потрібно ділити за кодами продуктів?

Відповідь

Ні, закуповувати продукти харчування для шкіл за одним кодом не можна.

Порядок визначення предмета закупівлі, затв. наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 № 454, передбачає, що предмет закупівлі за товарами слід визначати за четвертою цифрою Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затв. наказом Мінекономрозвитку від 23.12.2015 № 1749 (далі — Єдиний закупівельний словник).

Отож у тендерній документації за предметом закупівлі має бути лише чотири цифри.

Тому обов’язково під час закупівлі продуктів харчування їх потрібно розділяти за кодами.

Наприклад

Не можна об’єднати в межах однієї закупівлі такі продукти, як молоко та оселедець — адже вони належать до різних предметів за визначенням, передбаченим у Єдиному закупівельному словнику.

Проте можна провести декілька закупівель за одним і тим самим предметом закупівлі.

Наприклад

Коли закуповуєте овочі, фрукти й горіхи, можна провести окремі тендери на овочі та на фрукти. Але предмет закупівлі обов’язково визначати за четвертим знаком.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Про бюджетні запити шкіл: популярно

До початку бюджетного року школи мають спланувати свої потреби на новий рік та подати бюджетні запити… Ні, тут ви не знайдете відповіді, як скласти бюджетний запит на новий бюджетний рік. Але зрозумієте інше
9773