Чи мають працівники дошкільних закладів вести облік дітей

Чи зобов’язані педагоги «обходити» квартири чи будинки, аби з’ясувати кількість дітей дошкільного віку та дізнатися в батьків, де їхні діти здобувають дошкільну освіту?

Вийшло друком сьоме число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA». У ньому зокрема читайте міркування фахівців про те, чи мають працівники дошкільних навчальних закладів здійснювати облік дітей. Чи зобов’язані педагоги «обходити» квартири чи будинки, аби з’ясувати кількість дітей дошкільного віку та дізнатися в батьків, де їхні діти здобувають дошкільну освіту? Хто і для чого вимагає від освітян вести облік дітей? Про це — у відповідній публікації газети.

Поради психолога, на що насамперед дорослим слід звертати увагу у ситуаціях, коли дитина вередує, як правильно поводитися в такому разі, читайте у статті «Чому дитина вередує». У ній розглянуто, що криється за вередуванням дитини і про що воно може сигналізувати.

У цьому числі вміщено також інтерв’ю з Ларисою Колесник — завідувачем чернівецького ДНЗ № 41 «Центр розвитку дитини», головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у Чернівецькій області.

У пригоді стане і майстер-клас із квітчання вербових гілок, вміщений у публікації «Великодній букет».

Дайджест новин дошкілля з усіх регіонів України, фоторепортажі освітянських подій, новини Асоціації працівників дошкільної освіти — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 7 (7) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «Експертус Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@Експертус.com.ua.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45491

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91011

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді