Чи мають працівники дошкільних закладів вести облік дітей

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Чи зобов’язані педагоги «обходити» квартири чи будинки, аби з’ясувати кількість дітей дошкільного віку та дізнатися в батьків, де їхні діти здобувають дошкільну освіту?

Вийшло друком сьоме число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA». У ньому зокрема читайте міркування фахівців про те, чи мають працівники дошкільних навчальних закладів здійснювати облік дітей. Чи зобов’язані педагоги «обходити» квартири чи будинки, аби з’ясувати кількість дітей дошкільного віку та дізнатися в батьків, де їхні діти здобувають дошкільну освіту? Хто і для чого вимагає від освітян вести облік дітей? Про це — у відповідній публікації газети.

Поради психолога, на що насамперед дорослим слід звертати увагу у ситуаціях, коли дитина вередує, як правильно поводитися в такому разі, читайте у статті «Чому дитина вередує». У ній розглянуто, що криється за вередуванням дитини і про що воно може сигналізувати.

У цьому числі вміщено також інтерв’ю з Ларисою Колесник — завідувачем чернівецького ДНЗ № 41 «Центр розвитку дитини», головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у Чернівецькій області.

У пригоді стане і майстер-клас із квітчання вербових гілок, вміщений у публікації «Великодній букет».

Дайджест новин дошкілля з усіх регіонів України, фоторепортажі освітянських подій, новини Асоціації працівників дошкільної освіти — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 7 (7) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «Експертус Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@Експертус.com.ua.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11530

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275518

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22088

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264525

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді