Чи мають працівники дошкільних закладів вести облік дітей

Чи зобов’язані педагоги «обходити» квартири чи будинки, аби з’ясувати кількість дітей дошкільного віку та дізнатися в батьків, де їхні діти здобувають дошкільну освіту?

Вийшло друком сьоме число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA». У ньому зокрема читайте міркування фахівців про те, чи мають працівники дошкільних навчальних закладів здійснювати облік дітей. Чи зобов’язані педагоги «обходити» квартири чи будинки, аби з’ясувати кількість дітей дошкільного віку та дізнатися в батьків, де їхні діти здобувають дошкільну освіту? Хто і для чого вимагає від освітян вести облік дітей? Про це — у відповідній публікації газети.

Поради психолога, на що насамперед дорослим слід звертати увагу у ситуаціях, коли дитина вередує, як правильно поводитися в такому разі, читайте у статті «Чому дитина вередує». У ній розглянуто, що криється за вередуванням дитини і про що воно може сигналізувати.

У цьому числі вміщено також інтерв’ю з Ларисою Колесник — завідувачем чернівецького ДНЗ № 41 «Центр розвитку дитини», головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у Чернівецькій області.

У пригоді стане і майстер-клас із квітчання вербових гілок, вміщений у публікації «Великодній букет».

Дайджест новин дошкілля з усіх регіонів України, фоторепортажі освітянських подій, новини Асоціації працівників дошкільної освіти — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 7 (7) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «Експертус Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@Експертус.com.ua.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198630

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6257

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді