НМТ-2025: ухвалено характеристики предметних тестів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Автор
редактор стрічки новин порталу «Педрада»
УЦОЯО затвердив характеристики предметних тестів для НМТ-2025

Проведення НМТ у 2025 році

НМТ / ЗНО 2025

Український центр оцінювання якості освіти схвалив загальні характеристики  предметних тестів національного мультипредметного тесту (НМТ) 2025 року та схеми нарахування балів за виконання їх завдань.

НМТ-2025 складається з чотирьох тестів, три з яких обов’язкові, а четвертий учасник тестування обирає самостійно.

Нагадаємо, що серед обов’язкових предметів:

  • українська мова,
  • математика,
  • історія України. 

Також пропонуються такі предмети на вибір: українська література, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія, фізика та географія.

Скористайтеся алгоритмом та інструментами моніторингу

Оскільки тестування проходитиме в комп’ютерному форматі, то учасники НМТ-2025 складатимуть всі чотири предмети в один день у два етапи:

  • перший (120 хвилин) — виконання завдань з української мови та математики, 
  • другий (120 хвилин) — виконання завдань з історії України та навчального предмета на вибір.

Щодо тестів з української мови, української літератури, історії України, біології, хімії та географії то вони міститимуть по 30 завдань, із математики й фізики — 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської,  іспанської, німецької, французької) — по 32.

Як зауважили в УЦОЯО, зміст завдань з історії України охоплюватиме всі теми, що стосуються історії України від найдавніших часів до подій початку ХХІ ст.

Нагадаємо, реєстрація для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 6 березня до 3 квітня включно.

Джерело: УЦОЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпечні заклади освіти у період війни

Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
5280

Атестація вчителів у 2025 році: що? де? коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
96924

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
102318

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
1264

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28110

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді