Долучайтеся до громадського обговорення щодо центру педагогічного партнерства

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про центр педагогічного партнерства

Центр педагогічного партнерства

У пошуках освітніх скарбів: квест для педагогів

У Міністерстві освіти і науки висунули для громадського обговорення проєкт Положення про центр педагогічного партнерства. 

Цей документ розроблено відповідно до доручення Прем’єр-міністра України з метою підготовки проєктів нормативно-правових актів стосовно дошкільної освіти дітей, необхідних для реалізації Закону України «Про дошкільну освіту».

Ознайомитися зі змістом проєкту можна в прикріпленому документі. 

У Положенні, зокрема, ідеться про те, що центр педагогічного партнерства – тип організації освітньої діяльності, що забезпечує розвиток дітей від народження за обов’язкової участі їхніх батьків або одного з них.

Згідно з документом, центр може надавати педагогічну підтримку майбутнім батькам, а також дітям раннього, дошкільного віку та їхнім батькам з питань розвитку, виховання, навчання, соціалізації та формування необхідних життєвих навичок і компетентностей.

Свої коментарі, зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту Положення можна надсилати в довільній формі до 8 січня 2025 року на електронну адресу: [email protected]. Контактна особа для надання консультацій: Нерянова Світлана.

Результати обговорення опублікують на офіційному сайті МОН не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

За матеріалами МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
57098

Відпустка вихователя та інших педагогічних працівників ЗДО

Право на відпустки вихователям, як і будь-яким працівникам, з якими укладено трудовий договір, передбачено КЗпП та Законом України «Про відпустки». З’ясуємо, скільки триває щорічна основна відпустка вихователя та інших педагогів, що змінилося з прийняттям нового закону «Про дошкільну освіту» та на які інші види відпусток мають право педагоги ЗДО
75832

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59509

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді