Організацію українських націоналістів та Українську повстанську армію визнано організаціями, які боролися за незалежність України.
У Верховній Раді України ухвалено законопроект «Про правовий статус борців за незалежність України» № 2538-1.
Автором законопроекту є депутат фракції Радикальної партії Олега Ляшка Юрій Шухевич, син командувача УПА Романа Шухевича. Відповідно до законопроекту, військовим та підпільним українським організаціям ХХ століття надано спеціальний статус, соціальні гарантії та пільги. Щоправда, які саме їм пільги надаються, у документі не прописано.
У законі подано перелік організацій, які визнаються таким, що боролись за незалежність України, серед них: Легіон Українських січових стрільців, Центральна рада та всі її органи, армія ЗУНР, Гетьманат, повстанські загони на Наддніпрянщині, Карпатська Січ та Українська повстанська армія (УПА), а також політичні структури – Організація українських націоналістів (ОУН), Українська Гельсінська спілка тощо.
Також вперше на законодавчому рівні закону визнається факт агресії Радянської Росії проти України в 1917-1920 роках, окупацію та анексію Радянською Росією території України.
Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
Як фіксувати поточне оцінювання, виводити та корегувати семестрову і річну оцінки за вимогами НУШ: розʼяснення від МОН у статті
Табель обліку використання робочого часу щомісяця складають на всіх працівників закладу освіти. Розглянемо особливості ведення документа, дані якого ураховують під час обчислення заробітної плати та заповнення форм державних статистичних спостережень
Уточните та узагальните особливості блочно-тематичного планування. Отримаєте варіант блочно-тематичного планування, яким зможете скористатися у своїй роботі.