Долучайтеся до проведення уроків у межах Усесвітнього дня гідності

МОН запрошує освітян доєднатися до Всесвітнього дня гідності

Проведення Всесвітнього дня гідності

Національно-патріотичне виховання в школі

Всесвітній день гідності — це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт. Він був створений для того, щоб заохотити учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності в повсякденних діях.

Саме тому в Міністерстві освіти і науки пропонують педагогам провести тематичні уроки у своїх закладах освіти в будь-який день і в будь-якому форматі з 21 листопада до 10 грудня.

Цьогоріч фокусною темою є «Цінності, безпека та цифрове благополуччя».

Відповідно до теми закладам освіти нададуть методичний компонент «Гідність в інтернеті — гідність у житті», який забезпечує команда програми «Аси інтернету», що впроваджується в Україні ГО організацією «EdCamp» Ukraine і є частиною центрально-східноєвропейської програми «Be Internet Awesome», яку пропонує Фонд «Школа з класом» за підтримки Google.org, та партнерами програми.

Усі учасники отримають методичні рекомендації та спеціально створений робочий зошит (путівник) для учнівства, сертифікати для учасниць/-ків, а також підтримку української команди #gdignityUkraine.

Вебінар відбудеться 7 листопада о 16:00.

Форма реєстрації для участі доступна за посиланням

Детальну інформацію про подію можна знайти в інформаційному листі в прикріпленому документі. 

За матеріалами МОН

Рекомендації МОН щодо атестації

Статті за темою

Усі статті за темою

Синхронне й асинхронне дистанційне навчання

Школи та учні вже пристосувались до нового формату навчання. Досить важко вибрати формат змішаного навчання з правильною комбінацією занять, яка була б комфортною і для закладу, і для учнів. Також потрібно обрати онлайн режим роботи – він може бути синхронним чи асинхронним. Давайте разом розбиратися в чому різниця.
93083

Атестація вчителів: Що? Де? Коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
93256

Педагогічна рада школи: функції та планування

Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
46275

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді