Матеріальна відповідальність працівників

Матеріально відповідальна особа збирається у відпустку. Що потрібно зробити керівнику, який зобов’язаний згідно із законодавством вжити заходів щодо заміни відсутнього працівника іншим? Про це та багато іншого — у квітневому номері журналу «Практика управління дошкільним закладом».

Законодавство зобов’язує працівників якісно виконувати трудові обов’язки та дбайливо ставитися до майна, адже за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації унаслідок порушення покладених на них трудових обов’язків, передбачено матеріальну відповідальність. У рубриці «Важливі справи» квітневого номера журналу «Практика управління дошкільним закладом» ви знайдете чимало корисної інформації за цією темою

Зокрема, у журналі подано витяги з нормативно-правових документів, покроковий алгоритм покладення обов’язків тимчасово відсутньої матеріально відповідальної особи на іншого працівника, приклади оформлення заяви про згоду на виконання обов’язків тимчасово відсутнього завідувача господарства та наказу про виконання обов’язків тимчасово відсутнього завідувача господарства, а також інша необхідна інформація.

Ви знаєте, що локальні документи мають бути актуальними й достовірними, містити всі передбачені для них реквізити, відповідати чинному законодавству. Забезпечити відповідність документів цим критеріям дає змогу їх внутрішнє погодження. Хто і які документи має погоджувати? У якій послідовності? Як оформити внутрішнє погодження? Про це дізнайтеся з відповідної публікації.

Також з цього номеру журналу ви дізнаєтеся, як формувати запас продуктів та продовольчої сировини, як налагодити взаємодію з батьками дітей, які не відвідують дошкільний заклад, як підготувати територію дошкільного закладу до літнього оздоровчого періоду, чи стосуються зміни у пенсійному законодавстві, що відбулися нещодавно, осіб, які вийшли на пенсію до їх запровадження.

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Практика управління дошкільним закладом» № 04/2015.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20225

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді