У МОН опублікували алгоритм дій працівників закладів дошкільної освіти під час сигналу повітряної тривоги
Як організувати безпечний простір для дитини
Наразі, у сучасних реаліях України безпека дітей у закладах дошкільної освіти має особливе значення.
Саме тому в Міністерстві освіти і науки опублікували алгоритм дій для працівників закладів дошкільної освіти у разі оголошення повітряної тривоги. Кожен слайд матеріалу містить інструкцію щодо конкретного етапу — від оголошення сигналу тривоги до повернення з укриття.
Детальніше ознайомитися з алгоритмом можна в прикріпленому документі.
У МОН також акцентують на важливості регулярного проведення навчань та тренувань щодо вміння оперативно спуститися в укриття. Це допоможе дітям та працівникам ЗДО забезпечити швидку та ефективну реакцію в разі загрози.
Важливо пам’ятати, що спокій та організованість дорослих — один із ключових факторів безпеки дітей у надзвичайних ситуаціях.
За матеріалами МОН
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
Як цьогоріч провести атестацію педагогів, якими нормативними документами керуватися та що врахувати – поради у статті
У лютому 2024 року МОН дало старт позаплановим інституційним аудитам і перевіркам закладів освіти. Що вже відбулося і що чекає заклади освіти в 2024 році — читайте у статті