Дослідження показало, що не потрібно заспокоювати істерики дітей гаджетами

Чому не варто заспокоювати дитячі істерики гаджетами

Заспокоєння дитячих істерик гаджетами

Фізичне та емоційне напруження: як допомогти дітям

Діти, яких постійно заспокоювали гаджетами під час істерик, мають більше труднощів із регуляцією емоцій.

Таку тезу зазначено в результатах дослідження опублікованого в журналі Frontiers in Child and Adolescent Psychiatry. 

До заповнення анкети опитування долучилися понад 300 батьків дітей від 2 до 5 років. Після проведення дослідження з’ясувалося, що коли батьки частіше використовували гаджети для заспокоєння істерик дітей, через рік такі діти показували гірші навички керування емоціями гніву та розчарування.

Одна з авторів матеріалу, докторка з університету Етвеша Лоранда Вероніка Конок зауважила, що якщо батьки постійно пропонують дитині цифровий пристрій, аби істерика припинилася, то дитина не навчиться регулювати свої емоції. Для того, щоб вона цього навчилася, їй потрібна допомога батьків, а не цифрового пристрою.

Саме тому експерти радять батькам допомагати дітям розпізнавати почуття й навчити їх давати їм раду.

«На основі наших результатів можна розробити нові методи навчання та консультування батьків. Якщо зросте обізнаність людей про цифрові пристрої як невідповідні інструменти для лікування істерик, психічне здоров’я та благополуччя дітей виграє», — акуентував автор дослідження, професор з Університету Шербрука Керолайн Фітцпатрик.

За матеріалами Української правди

Рекомендації МОН щодо атестації

Статті за темою

Усі статті за темою

Синхронне й асинхронне дистанційне навчання

Школи та учні вже пристосувались до нового формату навчання. Досить важко вибрати формат змішаного навчання з правильною комбінацією занять, яка була б комфортною і для закладу, і для учнів. Також потрібно обрати онлайн режим роботи – він може бути синхронним чи асинхронним. Давайте разом розбиратися в чому різниця.
93092

Атестація вчителів: Що? Де? Коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
93256

Педагогічна рада школи: функції та планування

Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
46276

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді