Країна щасливих дітей

Зробити дитиною щасливою — одне з найголовніших завдань дорослих. Дізнайтеся, в якій країні діти найщасливіші.

Дослідники Франкфуртського університету ім. Гете визначили,  в якій країні світу найщасливіші діти.

Науковці провели опитування 53 тисяч дітей віком від 10 до 12 років, в якому респонденти оцінювали рівень власного життя. Діти із Німеччини, Туреччини, Алжиру, Іспанії, Норвегії, Ізраїлю, Ефіопії, Південної Африки, Польщі, Румунії, Непалу, Південної Кореї, Колумбії та Великобританії оцінили за 10-бальною шкалою різні аспекти свого життя, пише The Independent.

В анкетах було запропоновано виставити бал, що відповідав би рівню задоволеності життям у сім'ї та у школі, достатком сім'ї, стосунками із друзями, батьками та проведенням вільного часу.

Так, найщасливішими дітьми виявилися юні жителі Румунії. Другими за рівнем задоволення життям стали діти із Колумбії, третіми — малюки із Ізраїлю. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді