Деякі школи можуть почати навчальний рік у серпні

Новий навчальний рік у школах одного з облцентрів може розпочатися у серпні

Початок нового навчального року

План роботи на літній період

Цього тижня у більшості шкіл України завершиться навчання та пролунають останні дзвоники. Проте є ймовірність того, що новий навчальний рік стартує швидше, ніж 1 вересня.

Наприклад, в Івано-Франківську школярі можуть розпочати навчання вже у серпні. Таку інформацію зазначив мер міста Руслан Марцінків.

Як він зауважив, невдовзі при всіх позашкільних закладах працюватимуть літні школи. Тому він закликав батьків записувати дітей до таких закладів.

За словами міського голови міста, понад 10 тисяч дітей бере участь у літніх школах. Зокрема, їхнє дозвілля у цих закладах освіти припадає на червень — липень в основному, а також на початок серпня.

Також мер Івано-Франківська поділився думками щодо того, коли у школах міста стартує навчання у межах нового навчального року.

«Цього року не знаємо, коли перший дзвоник. Адже бачимо, що відбуваються тривожні речі. Можливо, перший дзвоник відбудеться першого серпня чи п'ятнадцятого серпня. Подивимося. Це залежатиме від того, що відбуватиметься в державі», — наголосив Руслан Марцінків.

Зі свого боку, місто зацікавлене в тому, щоб діти відвідували заняття та могли чогось вчитися.

Джерело: Фіртка

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
142248

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86419

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46959

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді