Молодим учителям, які працюватимуть у селах, одноразову допомогу з бюджету не надаватимуть

Скасовано порядок надання одноразової адресної допомоги молодим педпрацівникам, залученим до роботи в селах і селищах.

Порядок надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах, та перелік професій (переважно педагогічних і медичних), за якими надається така допомога, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 № 587 (далі — Порядок), втратили чинність.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про визнання такими, що втратили чинність, постанов Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. № 587 і від 25 березня 2014 р. № 103» від 14.05.2015 № 288 постанову Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 № 587 «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах, та переліку професій (спеціальностей, напрямів підготовки), за якими надається така допомога» визнано такою, що втратила чинність.

Нагадаємо, Порядок передбачав механізм надання молодим працівникам, які уклали трудові договори на строк не менш як три роки із закладами, підприємствами, установами та організаціями державної і комунальної форми власності, що розташовані в селах і селищах, одноразової адресної допомоги у 10-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за рахунок коштів державного бюджету за певними професіями (переважно медичними та педагогічними).

Порядок мав запрацювати з 1 січня 2014 року, потім, вочевидь, через брак бюджетних коштів набрання чинності було перенесено на 2015 рік, і зрештою — скасовано.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді