5 мультсеріалів для дітей та дорослих

Добірка українськомовних мультсеріалів для дітей від каналу «Бробакс»

Мультфільми для сімейного перегляду

Ігри-знайомства для дітей

Для дітей від 3 до 10 років і їхніх батьків вийшли 5 мультсеріалів в українській озвучці, які можна подивитися всією родиною.

Усі мультфільми доступні для перегляду на дитячому ютуб-каналі «Бробакс». 

Для дітей і дорослих доступні мультсеріали:

 • «ТОТО 2» (10 серій): режисер — Олег Маламуж, авторка сценарію — Ірина Маламуж;
 • «Сімон» (52 серії, Франція);
 • «Маленький Бу» (12 серій): режисер — Дмитро Лісенбарт, автор сценарію — Віталій Хало;
 • «Яся та її робот» (8 серій): режисерка — Анна Розенгурт, автор сценарію — Роман Розенгурт;
 • «Портал пригод» (8 серій): режисерка — Ліза Тарасова, авторка сценарію — Марина Островська.

Наприклад, у другому сезоні українського мультсеріалу «ТОТО» наймолодші глядачі (від 2 років) вирушать у веселу подорож лісовим садочком разом із песиком Тото та його друзями. У цікавому й ігровому форматі малюки зможуть дізнатися про:

 • безпеку під час воєнного стану;
 • толерантність до інклюзії;
 • державну символіку України;
 • важливість взаємопідтримки й багато іншого.

Для юних глядачів і глядачок від 3 до 6 років також доступна українськомовна версія відомого французького мультфільму «Simon» («Сімон»). Головним героєм мультсеріалу є кролик Сімон, який разом зі своєю родиною робить цікаві відкриття, досліджуючи навколишній світ. Під час пригод Сімон вчиться дружби, підтримки, а також розвиває уяву й творчість.

«Маленький Бу» — це український мультфільм-мюзикл для дітей від 3 років. Він розповідає про пригоди веселого та незвичайного монстрика. Разом із друзями — Солею та Славком — Бу відкриває для себе нові речі й радісно співає пісні.

У нових серіях, герої дізнаються:

 • як піклуватися про тварин;
 • про необхідність гігієни;
 • про важливість щеплень і багато іншого.

У мультфільмі «Яся та її робот» енергійна й непосидюча Яся разом із батьками та своїм папугою живе в космічному мегаполісі. Вона пристрасно полюбляє пригоди й має рожевий летючий борд. Однак, в один день у Ясі з’являється няня. І не просто няня, а справжня няня-робот.

Ще одним мультсеріалом для дитячої аудиторії став «Портал пригод». Рая Горностай живе в чудовій норі поблизу Чорнобиля, має розкішне хутро й навіть справжню суперсилу. Здавалося, що ще треба для щастя? Звісно ж, справжні друзі… Якось Рая познайомилася з трьома «двоногими створіннями»: Лесиком, Іванкою й Максом. І саме в цей момент її життя кардинально змінилося. Рятуючись від хитрого Браконьєроса, компанія відкриває секретний портал пригод, який переносить героїв у різні епохи.

Окрім того, щочетверга діти та дорослі можуть послухати «Казки на ніч», які озвучили відомі українські актори, письменники й теле- та радіоведучі.

Джерело: Суспільне

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
30660

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
10671

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65443

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді