Школярі проходитимуть основи загальновійськової підготовки

Старшокласники проходитимуть початкову загальновійськову підготовку

Загальновійськова підготовка в школі

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

Українські школярі, які навчатимуться у старших класах, проходитимуть початкову загальновійськову підготовку.

Така норма передбачена в оновленому проєкті закону щодо удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки, що зареєстрований у парламенті. 

Мета цього нововведення — приведення у відповідність чинних законів України щодо визначення поняття системи підготовки, що здійснюється шляхом вивчення навчального предмета «Захист України».

Таким чином початкова загальновійськова підготовка школярів проходитиме для формування у громадян первинних загальновійськових знань і спеціальних компетентностей стосовно оборонної свідомості, ознайомлення громадян з місцем і роллю громадянина у зв’язку з усвідомленням свого обов’язку щодо збройного захисту України.

Заплановано, що схвалення законопроєкту сприятиме розвитку початкової загальновійськової підготовки як основи підготовки громадян України до національного спротиву.

Зі свого боку Парламентський комітет з питань молоді та спорту рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт щодо удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки.

Джерело: Osvita.ua

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143167

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86577

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді