Законопроєкт про освітні гранти рекомендовано до схвалення

Профільний комітет Верховної Ради рекомендував законопроєкт про освітні гранти до ухвалення

Законопроєкт про освітні гранти

Атестаційні листи: алгоритм роботи

У Комітеті з питань освіти, науки та інновацій рекомендували до схвалення Верховній Раді законопроєкт про впровадження освітніх грантів для здобуття вищої освіти.

Про це було проголошено під час засідання Комітету 19 квітня. 

У процесі засідання Комітет розглянув пропозиції та правки, які надійшли до законопроєкту. Члени Комітету ухвалили рішення: рекомендувати Верховній Раді України проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо фінансування здобуття вищої освіти та надання державної цільової підтримки її здобувачам» (реєстр. № 10399 від 10.01.2024) за результатами його розгляду прийняти в другому читанні та в цілому з необхідними техніко-юридичними правками.

Далі запропоновано проголосувати за законопроєкт в другому читанні парламенту із терміном надбання чинності 1 липня 2024 року.

За матеріалами Комітету ВРУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді