Литва виділила 400 тисяч євро для безпеки українських закладів освіти

Литва виділить близько пів мільйона євро на безпеку українських шкіл

Фінансова підтримка українських закладів освіти

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Уряд Литви виділить 400 тисяч євро на встановлення в українських закладах освіти металодетекторів. Зокрема, гроші також скерують на реабілітацію українських військових. 

Таку інформацію повідомила міністерка внутрішніх справ Литви Агне Білотайте під час зустрічі міністрів внутрішніх справ України та країн Балтії. 

Протягом заходу учасники обговорювали питання безпеки України на тлі посилення атак росії на цивільну та критичну інфраструктуру держави.

За словами Агне Білотайте, її країна готова надати 400 тисяч євро на закупівлю металодетекторів для навчальних закладів, а також на реабілітацію українських військових.

«Будьте впевнені, що ми підтримуємо вас і стоїмо на вашому боці у час, коли ви боретеся за наші спільні цінності», — зауважила міністерка внутрішніх справ Литви.

Нагадаємо, що раніше 2024 року Литва пообіцяла надати нашій державі довгостроковий пакет підтримки в розмірі 200 мільйонів євро (приблизно 215 мільйонів доларів) і пообіцяла продовжувати підтримувати країну.

За матеріалами МЗС України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85636

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46508

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5074

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді