Для українських школярів за кордоном створять систему електронного обліку

Для українських учнів за кордоном планують запровадити єдину систему електронного обліку

Облік учнів за кордоном

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій планують запровадити єдиний електронний облік українських учнів, які разом з родинами зараз перебувають за кордоном.

Учасники спеціальної наради під головуванням віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук обговорили цю ініціативу. 

Як зауважили у відомстві, сьогодні чимало учнів і учениць за кордоном навчаються або є екстернами Державного ліцею «Міжнародна українська школа» (МУШ). Для того, щоб вступити до цього закладу, батьки або офіційні представники дітей можуть надіслати українські особові справи школярів і школярок поштою.

Проте наразі немає системного рішення, яке б дало змогу проводити облік українських учнів за кордоном. Саме тому в Мінреінтеграції запропонували розв’язати відповідне питання шляхом можливого запровадження єдиного електронного обліку для ведення особових справ.

Під час наради учасники запропонували дати змогу МУШ приймати документи учнів в електронному вигляді, а також розробити всі необхідні роз’яснення. Крім того, відповідно до обговорення, «Міжнародна українська школа» має стати освітнім осередком, на базі якого зосереджуватиметься вся співпраця з українськими школами за кордоном.

За інформацією Мінреінтеграції

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1610

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2626

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді